Studio HR

„Z pasji do biznesu…”

Z ogromną przyjemnością piszę te słowa. Wczoraj zainaugurowaliśmy cykl spotkań z ludźmi biznesu, których nieodłącznym atrybutem jest ich niespożyta energia do podejmowania nowych wyzwań oraz…

Z ogromną przyjemnością piszę te słowa. Wczoraj zainaugurowaliśmy cykl spotkań z ludźmi biznesu, których nieodłącznym atrybutem jest ich niespożyta energia do podejmowania nowych wyzwań oraz oddanie różnym pasjom. Cykl zatytułowaliśmy – Orły Biznesu.

Inauguracja była wyjątkowa, ponieważ gościem była pani Ewa Wachowicz – osoba u której zawsze dostrzegaliśmy i dostrzegamy wiele życiowych pasji. Te pasje – bez wątpienia pomogły w osiągnięciu tak wielu zawodowych sukcesów. Pani Ewa jest producentką i dziennikarką telewizyjną, Miss Polonia 1992, była rzecznikiem prasowym rządu w latach 1993–1995. To także charyzmatyczna jurorka kulinarnego show Top Chef, gospodyni i autorka programów telewizyjnych m.in. „Ewa gotuje” w telewizji Polsat, „Przez żołądek do serca” w Polsat Cafe. Wydała cztery książki „Słodki świat”, „Ewa Gotuje”, „Ewa Gotuje szybko”, „Ewa gotuje ulubione”.

Spotkanie przebiegło w kameralnej, klubowej atmosferze. Ewa mówiła o tym co jest podstawą jej życiowych oraz zawodowych sukcesów. Mówiła o wartościach wyniesionych z domu rodzinnego. Odwadze, z jaką zaczynała swoją przygodę z biznesem jeszcze będąc w liceum oraz na studiach. O rożnych okolicznościach, które spożytkowała najlepiej jak potrafiła. Oraz o konsekwencjach życiowych wyborów. Z uśmiechem na twarzy… Również o ostatniej swojej życiowej pasji – wspinaczce na najwyższe wulkany. Było to bez wątpienia spotkanie z wyjątkową osobowością. A wiemy doskonale jak osobowość wpływa na odniesienie sukcesu w życiu, biznesie. Spotkanie miało charakter swobodnej wymiany miedzy gościem i uczestnikami. Pojawiały się pytania oraz duża dawka dobrego humoru, którym pani Ewa zaraża. Uczestnicy po spotkaniu mogli zakupić ostatnią książkę Ewy Wachowicz – „Ciasta”. Ustawiła się ogromna kolejka po autografy i chwilę osobistej rozmowy. Mieliśmy wrażenie, że spotkanie może trwać i trwać… Było tyle dobrej energii.

Organizatorami spotkania byli: Studio HR oraz Olivia Business Centre. Partnerami byli: Omida, Fabryka Czekolady Bałtyk, Restauracja Lobster, Akademia Gastronomiczna w Polsce. Partnerami medialnymi wydarzenia byli: Trójmiasto.pl oraz Prestiż.

Cykl Orły Biznesu jest kierowany do środowiska biznesowego w Trójmieście i ma na celu jego inspirację oraz integrację. Hasłem przewodnim spotkań jest „Z pasji do biznesu”, rozumiane jako zaangażowanie i energia do realizacji pomysłów i marzeń biznesowych, a także jako łączenie osobistych pasji z karierą.