Studio HR

O nas
Co nas wyróżnia?

Poszukiwanie efektywnych rozwiązań dla działów HR

Od 2000 roku z satysfakcją pracujemy dla Klientów z całej Polski. Pomagamy rozwijać się pracownikom, menedżerom, organizacjom. Czujemy się ekspertami w projektowaniu i prowadzeniu działań rozwojowych dla różnych grup docelowych oraz indywidualnych osób.

Współpracujemy z Academy of Business Ernst & Young, Uiwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską oraz Academia Wychowania Fizycznego.

Przygotowujemy i prowadzimy elitarne, oparte na najnowszych trendach biznesowych szkolenia menedżerskie. Posiadamy własną metodologię oraz unikalne doświadczenie w realizacji cykli szkoleniowych dla menedżerów. Pracujemy zarówno na przekazywaniu wiedzy, kształtowaniu umiejętności, a także na głębokiej refleksji.

Wdrażamy kompleksowy styl nauczania: edukacja grupowa (szkolenia) + edukacja indywidualna (coaching) + follow up (wsparcie poszkoleniowe).

Zbudowaliśmy zespół trenerów i konsultantów, których łączy: pasja, bogate doświadczenie oraz kreatywne podejście do każdego projektu. Dzięki tym wartościom współpraca z nami obfituje rozwiązaniami niestandardowymi, odważnymi, nawiązującymi do nowatorskich trendów w biznesie.

Oferujemy:

Wyróżnia nas

Własne sale szkoleniowe

W pełni wyposażone
i komfortowe

Zapraszamy Państwa do wynajmu naszych sal szkoleniowych. Do dyspozycji oddajemy 2 w pełni wyposażone i komfortowe sale. Przyjazne wnętrza i atrakcyjne ceny pozwolą na zorganizowanie profesjonalnych spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Lokalizacja:
Gdańsk- Oliwa, ul Droszyńskiego 8/11,
budynek firmy Bałtyk

Powierzchnia:
sala 1 – 36 m2
sala 2 – 28 m2

Proponowane układy sal:

Wyposażenie sal:

Projektor multimedialny
Ekran
Bezprzewodowy internet
Kamera wideo
Laptop
Flipchart
Zaciemnienie okien
Możliwość zorganizowania cateringu

Wykorzystanie sali:

  • Szkolenia
  • Kursy
  • Rekrutacje
  • Prezentacje towarów
  • Spotkania informacyjne i biznesowe
Zespół

Ambitni trenerzy
w Studio HR

Jesteśmy trenerami