Studio HR

Nowy cykl spotkań menedżerskich Orły Biznesu z Ewą Wachowicz.

Zapraszamy na nowy cykl spotkań z osobami znanymi, cenionymi i pełnymi pasji. Gościem pierwszej edycji Orłów Biznesu, zaplanowanej na 3 grudnia, będzie Ewa Wachowicz –…

Zapraszamy na nowy cykl spotkań z osobami znanymi, cenionymi i pełnymi pasji. Gościem pierwszej edycji Orłów Biznesu, zaplanowanej na 3 grudnia, będzie Ewa Wachowicz – znana m.in. jako charyzmatyczna jurorka show Top Chef.

Cykl Orły Biznesu jest kierowany do środowiska biznesowego w Trójmieście i ma na celu jego inspirację oraz integrację. Hasłem przewodnim spotkań jest „Z pasji do biznesu”, rozumiane jako zaangażowanie i energia do realizacji pomysłów i marzeń biznesowych, a także jako łączenie osobistych pasji z karierą.

Orły Biznesu poruszą ważne tematy w sposób lekki i przystępny. Głównym punktem każdej edycji będzie wystąpienie gościa specjalnego – osoby znanej, cenionej w świecie biznesu i pełnej pasji, którą potrafi także wzbudzać w innych. Podzieli się on receptami na realizację marzeń i pomysłów biznesowych oraz łączenie pasji z karierą.

Stałym elementem cyklu będą też moderowane panele dyskusyjne. Ta część posłuży łatwemu usystematyzowaniu nauki płynącej z opowieści gościa specjalnego. Przygotuje i poprowadzi ją Małgorzata Mickiewicz ze Studia HR. Każde spotkanie zwieńczy część networkingowa z poczęstunkiem.

Gościem inauguracji będzie Ewa Wachowicz – producentka i dziennikarka telewizyjna, Miss Polonia 1992, rzecznik prasowy rządu w latach 1993-1995, charyzmatyczna jurorka kulinarnego show Top Chef, gospodyni i autorka programów telewizyjnych m.in. „Ewa gotuje” w telewizji Polsat czy „Przez żołądek do serca” w Polsat Cafe.

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 18:00 w centrum konferencyjnym Olivia Sky Club.

Wstęp płatny (60 zł), rejestracja pod adresem: m.mickiewicz@studiohr.pl.

Organizatorami cyklu są Studio HR i Olivia Business Centre. Partnerami wydarzenia są firmy Omida Logistics, Restauracja Lobster oraz Akademia Gastronomiczna w Polsce.