Studio HR

Kolejny warsztat Orłów HR

Projekt Orły HR wystartował już na dobre. Za nami wrześniowe spotkanie inauguracyjne oraz październikowy warsztat o sprzedaży w HR. Całe szczęście nadal nie jest za…

Projekt Orły HR wystartował już na dobre. Za nami wrześniowe spotkanie inauguracyjne oraz październikowy warsztat o sprzedaży w HR. Całe szczęście nadal nie jest za późno aby dołączyć do grona Orłów, ponieważ obowiązują osobne zapisy na każdy z warsztatów (najbliższe zapisy ruszają już w poniedziałek 27.11 o godz. 12.00)!

Zanim przejdziemy do opisu tego, co nas czeka na nadchodzącym spotkaniu, chcemy w dwóch zdaniach napisać jak było ostatnio. Spotkanie dotyczyło tematu sprzedaży. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość, aby budować w sobie moc supersprzedawcy . Jest to nawiązanie do koncepcji Superbohaterstwa, która towarzyszy nam w tym roku pracy w projekcie Orłów– przyrównujemy bowiem wielozadaniowość pracy HRowca do postaci takiego Superbohatera – z wieloma wyzwaniami, potrzebnymi kompetencjami, mnogością problemów przed którymi staje). Poczuliśmy jak wiele działań HR wiąże się właśnie ze sprzedażą! Jest to rola, którą trzeba dostrzec i świadomie w nią wchodzić. Panel HR, prowadzony przez Małgorzatę Mickiewicz, również krążył wokół tego tematu, a swoimi historiami z życia dzielili się: Mateusz Katolicki- sprzedawca „z krwi i kości” (dyrektor sprzedaży w Centrum Obsługi Biznesu), Joanna Brynikowska (HR Business Partner, Grupa Polskapresse) oraz Cyprian Charytoniuk (HR Business Partner, HK Finance).

Mamy poczucie bardzo dobrze wykorzystanego czasu – refleksjom, dyskusjom i wnioskom nie było końca. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania. Tym razem dotyczyć ono będzie połączenia HR z marketingiem.

W programie:
Część powitalno-integracyjna
Wystąpienie Tajemniczego Gościa (spec. od marketingu)
Część warsztatowa: HR a marketing
Warsztat twórczości – poszukiwanie rozwiązywań problemu z obszaru HR (zgłoszonego przez uczestników na poprzednim spotkaniu)
Panel: HR a marketing
Kot Zapytas – czyli czas na praktyczne pytania i odpowiedzi od HRowców do HRowców!

Zapraszamy na warsztat: 26.11.2014, godz. 14.00-18.00.

Miejsce spotkania: Olivia Tower, Olivia Sky Club, 12. Piętro.

Zapisy: www.oliviasynergy.pl/pl/wydarzenia.

Pierwszych 10 zgłoszonych osób uczestniczy w danym warsztacie za darmo. Kolejne chętne osoby uiszczają opłatę w wysokości 60 PLN. Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona. Zapisy startują 27 października o godz. 12.00.

Więcej informacji na stronach: orlyhr.pl oraz studiohr.pl…