Studio HR

26.11.2014 — Orły HR

Projekt Orły HR wystartował już na dobre. Za nami wrześniowe spotkanie inauguracyjne oraz październikowy warsztat o sprzedaży w HR. Całe szczęście nadal nie jest za…

Projekt Orły HR wystartował już na dobre. Za nami wrześniowe spotkanie inauguracyjne oraz październikowy warsztat o sprzedaży w HR. Całe szczęście nadal nie jest za późno aby dołączyć do grona Orłów, ponieważ obowiązują osobne zapisy na każdy z warsztatów (najbliższe zapisy ruszają już w poniedziałek 27.11 o godz. 12.00)!

Zanim przejdziemy do opisu tego, co nas czeka na nadchodzącym spotkaniu, chcemy w dwóch zdaniach napisać jak było ostatnio. Spotkanie dotyczyło tematu sprzedaży. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość, aby budować w sobie moc supersprzedawcy . Jest to nawiązanie do koncepcji Superbohaterstwa, która towarzyszy nam w tym roku pracy w projekcie Orłów- przyrównujemy bowiem wielozadaniowość pracy HRowca do postaci takiego Superbohatera – z wieloma wyzwaniami, potrzebnymi kompetencjami, mnogością problemów przed którymi staje). Poczuliśmy jak wiele działań HR wiąże się właśnie ze sprzedażą! Jest to rola, którą trzeba dostrzec i świadomie w nią wchodzić.

Panel HR, prowadzony przez Małgorzatę Mickiewicz, również krążył wokół tego tematu, a swoimi historiami z życia dzielili się: Mateusz Katolicki – sprzedawca „z krwi i kości” (dyrektor sprzedaży w Centrum Obsługi Biznesu), Joanna Brynikowska (HR Business Partner, Grupa Polskapresse) oraz Cyprian Charytoniuk (HR Business Partner, HK Finance).

Mamy poczucie bardzo dobrze wykorzystanego czasu – refleksjom, dyskusjom i wnioskom nie było końca. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania. Tym razem dotyczyć ono będzie połączenia HR z marketingiem.

W programie:

  • Część powitalno-integracyjna
  • Wystąpienie Tajemniczego Gościa (spec. od marketingu)
  • Część warsztatowa: HR a marketing
  • Warsztat twórczości – poszukiwanie rozwiązywań problemu z obszaru HR (zgłoszonego przez uczestników na poprzednim spotkaniu)
  • Panel: HR a marketing
  • Kot Zapytas – czyli czas na praktyczne pytania i odpowiedzi od HRowców do HRowców!

Udział w spotkaniach wymagać będzie każdorazowo rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.oliviasynergy.pl/pl/wydarzenia

Harmonogram spotkań:
III spotkanie: 14.01.2015
IV spotkanie: 25.02.2015
V spotkanie: 15.04.2015
VI spotkanie: 10.06.2015