Studio HR

25.02.2015 — Orły HR

Kolejne Orły HR startują 25 lutego. Jeśli chcesz mieć pewność, że dostaniesz się na listę, pamiętaj o dacie 2 lutego. Wtedy właśnie, dokładnie o godz.…

Kolejne Orły HR startują 25 lutego. Jeśli chcesz mieć pewność, że dostaniesz się na listę, pamiętaj o dacie 2 lutego. Wtedy właśnie, dokładnie o godz. 12:00 uruchamiamy zapisy na to spotkanie. O czym będzie tym razem? Dotykać będziemy obszaru psychologii i rozmawiać o jej zastosowaniu w HR. Nie zdradzimy na razie nic więcej, wiecie przecież, że lubimy zaskakiwać!

Chętnie za to podzielimy się wrażeniami z ostatnich Orłów, na których zajmowaliśmy się tematem Employer Brandingu. Gościem (który na ten temat wie wszystko!) był Tomasz Okulicz, dyrektor kreatywny Engine. Na co dzień Tomek pomaga kreować wizerunek takich marek jak T-Mobile Polska, CROPP, Lubella, Leroy Merlin, Heyah, BMW Polska, Energa, Big Active, LPP czy MINI Polska. Świetna prezentacja Tomka wprowadziła nas w świat działań wizerunkowych wielu firm, pokazała jak łatwo zbłądzić w tych poczynaniach i mówiąc kolokwialnie strzelić sobie „samobója” (lub w kolano, jak kto woli). Jest jednak konkretne światełko w tunelu – Tomek nakreślił, jakie przesłanki należy uwzględnić, o czym nie zapomnieć, aby odnieść sukces w działaniach Employer Brandingowych. Wychodziliśmy z tego spotkania uzbrojeni w tą wiedzę, z głowami pełnymi przemyśleń i inspiracji.

Orły HR dają także przestrzeń na działania twórcze – tym razem była to praktyczna nauka techniki kreatywnego rozwiązywania problemów „Idea Links”. Używając tej metody uczestnicy szukali nietypowych pomysłów na rozwiązanie konkretnego problemu biznesowego. Warsztat twórczy prowadziły: Zuzanna Woźniak i Anna Kucharska (trenerki Studia HR).

Nieodłącznym elementem każdego spotkania Orłów jest panel hr, prowadzony przez Małgorzatę Mickiewicz (Studio HR). Tym razem panelistami byli: Ewelina Knol i Tomasz Dzięcielski (Meritum Bank), Marta Rogowska (Compuware) oraz Tomasz Okulicz (Engine). Bardzo doceniamy otwartość uczestników Orłów (nie tylko panelistów!) w dzieleniu się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami wyniesionymi z własnych organizacji. Możemy śmiało powiedzieć, że utworzyła się fantastyczna platforma wymiany doświadczeń i wsparcia dla pomorskich HRowców!

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które jak wspominaliśmy na wstępie dotyczyć będzie psychologii w HR (tak, wiemy – temat rzeka).

Zapraszamy 25.02, godz. 14:00 – 18:00
Zapisy: od 02.02, godz. 12:00, nastronie www.oliviasynergy.pl/pl/wydarzenia.
Miejsce spotkania: Olivia Tower, Olivia Sky Club, 12. Piętro.

Pierwszych 10 zgłoszonych osób uczestniczy w danym warsztacie za darmo. Kolejne chętne osoby uiszczają opłatę w wysokości 60 PLN. Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona.