Studio HR

14.01.2015 — Orły HR

14 Stycznia jest ważną datą. Już dziś zarezerwuj sobie czas i utwórz wydarzenie w swoim kalendarzu! Zatytułuj je Orły HR i Employer. JEŚLI CHCESZ TO…

14 Stycznia jest ważną datą. Już dziś zarezerwuj sobie czas i utwórz wydarzenie w swoim kalendarzu! Zatytułuj je Orły HR i Employer.

JEŚLI CHCESZ TO DOBRZE ZAPLANOWAĆ, WAŻNA BĘDZIE TAKŻE DATA 15 GRUDNIA. WTEDY TO, W SAMO POŁUDNIE, RUSZAJĄ ZAPISY NA ORŁY.

A jak było na poprzednim spotkaniu – ORŁY HR I MARKETING? Moglibyśmy pisać sporo, ale może ciekawsze będzie poznanie opinii samych uczestników, którzy wypowiedzieli się w konwencji metaforycznej.

Oto przykłady kilku odpowiedzi na pytanie: „OPISZ METAFORYCZNIE SPOTKANIE ORŁÓW HR”:
„Jak po wzięciu tabletki MATRIX (możliwość przeniesienia się w różne środowiska i przestrzenie HR w tym samym czasie)”
„Szeroka perspektywa przyszłości”
„Kreatywny mix”
„Mój apetyt na kolejne spotkanie jest coraz większy”
„Pierwsze koty za płoty”
„Dobór odpowiedniego języka kluczem do sukcesu”
„Bez HR marketingu nie istniejesz!”

W programie było miejsce m.in. dla bardzo ciekawego i szalenie merytorycznego wystąpienia naszego gościa, dyrektor ds. marketingu Olivii Business Centre: Doroty Król – Kalinowskiej. Było też miejsce na bardzo ciekawą wymianę opinii podczas panelu HR, prowadzonego przez Małgorzatę Mickiewicz ze Studia HR, w którym poza naszą specjalistą od marketingu gościły: Sylwia Kluziak ze TF Skok oraz Magda Jurkowska- Bogusz (zajrzyjcie na stronę: z2strony.pl, a zorientujecie się szybko, co Magda robiła przez ostatnie 4 lata swojego życia!).

Na najbliższe spotkanie Orłów zawita nowy gość -Tomasz Okulicz, Dyrektor Kreatywny w agencji Engine. Postać niezwykle inspirująca, gwarantujemy to:
ZAPRASZAMY NA WARSZTAT: 14.01.2015, GODZ. 14.00-18.00
MIEJSCE SPOTKANIA: OLIVIA TOWER, OLIVIA SKY CLUB, 12.PIĘTRO
ZAPISY: WWW.OLIVIASYNERGY.PL/PL/WYDARZENIA

Pierwszych 10 zgłoszonych osób uczestniczy w danym warsztacie za darmo. Kolejne chętne osoby uiszczają opłatę w wysokości 60 PLN. Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona. Zapisy startują 15 grudnia o godz. 12.00.